Prodej náhradních dílů díly na auta MB CLK

Díly na auta MB CLK – prodej náhradních dílů

Pro dotazy na náhradní díly prosím vyplňte formulář zde na stránkách. Prodej náhradních dílů díly na auta MB CLK z vrakoviště ale i jakéhokoliv jiného dílu na jakýkoliv vůz – stačí zadat přes formulář poptávku a když bude díl k dispozici bude vás kontaktovat konkrétní kolega, který bude mít díl k dispozici. Nemusíte ztrácet čas obvoláváním vrakovišť ale stačí zadat poptávku a budete rychle vědět, kde se vámi poptávaný díl nachází a kdo tento díl pro vás má. Díly na auta MB CLK – ušetřete čas s naším systémem a ověřte si dostupnost dílu, který hledáte.

Ekologická likvidace a výkup vozidel

Potřebujete ekologicky zlikvidovat vozidlo – stačí vyplnit formulář na likvidaci/výkup vozidla a budeme vás kontaktovat Po-Pá 8-17h. Ke každému kompletnímu vozu odtah zdarma + protokol nutný k odhlášení vystavený od státem oprávněné firmy a odměna. Auta zajímavá na náhradní díly dokážeme finančně ocenit a u aut, která se pouze šrotují je odměna 0-500Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR. Auta na výkup jsou většinou auta, která se nezačala vyrábět déle než před 15 lety a musí být o náhradní díly z tohoto vozu zájem.

Prodej náhradních dílů – formulář

Máte-li dotaz ohledně dílů, vyplňte prosím tento formulář.

My se vám ozveme v pracovní době po-pá: 8-17h do max. 24h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici. Pokud se do 24h neozveme, je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem.

Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

 • Nonstop monitorujeme ceny dílů u konkurence a vždy se snažíme mít nejlepší ceny.
 • Neřešíme díly s cenou nižší než 300 Kč — prosíme respektujte to.
 • Není možné, aby jste si vymontovali díly sami z důvodu bezpečnosti práce.
 • Naše sklady jsou po celé ČR ve většině krajských měst a ve větších okresních městech to ale neříká, že konkrétní díl je ve vašem městě ale může být dostupný o 100km jinde — poštou či kurýrem rozesíláme po celé ČR díly, u kterých je to možné.
 • Lokalitou zde uvedenou se myslí lokalita kde jste vy a kde vy díly hledáte ne lokalita kde my máme sklad — toto se v určitých lokalitách může ale nemusí shodovat — berte to tak, že vy zde díl hledáte a náš systém se vám díl pokusí někde najít — ten z našich kolegů/partnerů, kdo vámi hledaný díl bude mít, se vám ozve a můžete se domluvit na podrobnostech.

Ekologická likvidace / výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu (po-pá 8-17h).

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.


 • MAB reality s.r.o.
  Holečkova 789/49
  150 00 Praha 5, Smíchov

 • IČO:28492676
  DIČ:CZ28492676
  Spisová značka:C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze

 • odtahová služba, silniční služba:Ceník služeb
  oprávněné firmy dle kraje:Seznam partnerů
  GDPR:Ochrana osobních údajů

© MAB reality s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. DOTAZY NA DÍLY A VÝKUP/LIKVIDACI POUZE PŘES FORMULÁŘ – e-mail ue.ulid-hcindarhan-jedorp@ofni slouží pouze jako zákonný kontakt.